Оплата і доставка

Ми робимо сервіс оплати і доставки наборів від Ukrainian Gift Box якомога зручнішим для вас. Адже подарунки повинні приносити радість на кожному етапі - від замовлення до вручення!
Ви можете обрати зручний для вас спосіб оплати та доставки посилки від Ukrainian Gift Box
Оплата на карту через Приват24

Ви можете оплатити своє замовлення через Приват24
на номер карти 5168 7427 1690 9415 Дашевська О.В.
перейшовши за посиланням: https://www.privat24.ua/
Після оплати повідомте нас через смс у Viber або на телефон +38 097 269 55 87, указавши прізвище замовника, час та суму оплати.
Міжнародні перекази через систему Money Gram, Western Union
Знаходячись за кордоном, Ви можете оплатити замовлення за допомогою міжнародного переказу через системи Money Gram, Western Union. Для цього при оформленні замовлення оберіть зручну для вас форму оплати і ми вишлемо вам рахунок у валюті та контактні дані для переказу.
Після оплати повідомте нас через смс у Viber або на телефон +38 097 269 55 87, указавши номер переказу, прізвище замовника, суму оплати.
Оплата через термінал, касу банка,
e-банк Міжнародні перекази через систему Money Gram, Western Union
Ви можете оплатити своє замовлення у будь-якому терміналі, в касі вашого банку або через ваш e-банк. Оплату відправляти на номер карти 5168 7427 1690 9415 Дашевська О.В. Після оплати повідомте нас через смс у Viber або на телефон +38 097 269 55 87, указавши прізвище замовника, час та суму оплати.
Готівкова оплата
Готівкова оплата можлива при виборі способу доставки "Самовивіз" (тільки для м.Дніпро).
В такому випадку, ви забираєте самостійно свій подарунок і оплачуєте готівкою на місці.
ДОСТАВКА
Доставка подарунків від Ukrainian Gift Box здійснюється поштовою службою Нова пошта.
Безкоштовна доставка діє на всі замовлення від 10 наборів, а також по спеціальним пропозиціям, що вказано біля кожного товару.
Вартість доставки розраховується безпосередньо службою доставки Нова пошта. З тарифами Нової пошти ви можете ознайомитись на сайті служби за посиланням: https://novaposhta.ua/
Після оплати ваш подарунок буде відправлений того ж дня, або на наступний робочий день на вказане у замовленні відділення Нової пошти. Відслідкувати посилку можна за посиланням: https://novaposhta.ua/ru/tracking
Ми надішлемо вам смс з номером відправлення.
Обмін та повернення
Якщо вам не підійшов замовлений товар ви можете його повернути або обміняти на інший протягом 14 днів з моменту отримання. Обмін та повернення замовлених виробів можливий за умови:
- наявності пошкоджених виробів;
- відсутності в замовленні продуктів та/чи напоїв.
- у випадку відсутності слідів використання та цілосності упаковки.
Вартість доставки в обидві сторони сплачуєте ви. Кошти повертаються вам на вашу карту або грошовим переказом на відділення Нової пошти, з якого було оформлено повернення замовлення.
+38 097 269 55 87
welcome@ukrainbox.com
Отримайте постійну знижку на всі подарункові набори
Ukrainian Gift Box - долучайтесь до нас у соціальних мережах!
Made on
Tilda